ALIŞ YERİ

Alış Yeri / Tarihi / Saati

 
 
İADE YERİ

İade Yeri / Tarihi / Saati

 
 
Şoförlü Araç Kiralama

 Sizin ya da misafirlerinizin mevcut seyahat programlarında daha rahat, konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması için Euro Car Urfa bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibimiz ve lüks araç parkurumuz ile Şanlıurfa başta olmak üzere tüm şöförlü araç kiralama hizmeti ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılıyoruz. 


Siz arkanıza yaslanın ve özel işlerinizi halledin. Bu sırada tecrübeli şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürür. Kapınızdan alır ve kapınıza bırakır. 

Euro Car Urfa bünyesinde üst segment, lüks, ve binek araç sınıfı olarak gruplanan araçlarımız ve her biri deneyimli, yabancı dil bilgisine sahip, yol hakimiyeti ve kültür seviyesi yüksek profesyonel sürücü ekibimiz ile size ve misafirlerinize , prestiji yüksek bir hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. 

Şoförlü araç kiralamada günlük ücretin ve şoförü ücretinin yanı sıra, çalışma saati dışında ekstra saatleri, şehir dışında çıkar ise şoförün, otel , yemek, konaklama masraflarının da müşteriye ait olduğunu belirtmeliyiz. 

Günlük Şoför Ücreti: 100 TL + KDV'dir.
Çalışma Saatleri: Sabah 08:00 - Akşam 22:00'dır.
Ekstra Çalışma Saati 10 TL + KDV'dir.

Euro Car Urfa ile çalışmak ayrıcalıktır.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz...

Copyright © 2016 - Euro Car Urfa | Şanlıurfa Rent A Car, Oto Kiralama, Araç Kiralama