ALIŞ YERİ

Alış Yeri / Tarihi / Saati

 
 
İADE YERİ

İade Yeri / Tarihi / Saati

 
 
Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2008 yılında kurulan Euro Car Urfa SAN.LTD.ŞTİ. kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları bilet satışı, otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri, vize işlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7/24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.


Eurocar urfa Turizm in Şanlıurfa Merkez olmak üzere, Harran, Halfeti, Atatürk Barajı, Siverek, Birecik İlçelerimiz de ofisleri bulunmaktadır.


Profesyonelleşmiş kadrosu ile Euro car urfa Turizm in Güneydoğu bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini sürdürmektedir.


Euro car urfa turizm, filoda kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır. 


Eurocarurfa,Turizm Bakanlığı denetimine tabii A Grubu turizm ve seyahat acentası  Şanlıurfa Rent A Car belgesine sahip bölgesinde ki tek kiralama firmasıdır.


Misyonumuz:

Euro car urfa Turizm in öncelikli hedefi bölgesinde, sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve iradeli adımları misyon edinmiştir.


Vizyonumuz:

EURO CAR URFA TURİZM OTELCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak;

Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,

Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,

Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren,

Güleryüzlü, dostluk, çözüm ortaklığı sunan, özetle Euro Car Turizm ŞANLIURFA ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz...

Copyright © 2016 - Euro Car Urfa | Şanlıurfa Rent A Car, Oto Kiralama, Araç Kiralama